ShowBizz

Ermal Mamaqi “rikthehet” në Portokalli

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:58 - 23/03/19 |
mapo.al

Ermal Mamaqi është prej vitesh autor dhe moderator i emisionit “Xing me Ermalin”. Megjithatë, ai është bërë fillimisht pjesë e televizionit si aktor i kastës së spektaklit humoristik “Portokalli”. Për t’iu rikthyer emocioneve të dikurshme, Ermal Mamaqi duket se do të rikthehet në “Portokalli”, por si i ftuar.


Ky fakt është zbuluar nga Rezart Veleshnja, përmes një videoje të publikuar në “Instagram”. “Ermal Mamaqi, sot në “Portokalli”. Do ta ndriçojë skenën këtë javë”, ka shkruar aktori i humorit.


 


Etiketa: , ,

Pas