ShowBizz

Ermali dhe Juli sërish bashkë! Kjo është surpriza për fansat (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 22:38 - 25/08/19 |
mapo.al

Prej disa ditësh Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet e filmit të tij më të ri “I Love Tropoja”. Pjesë e tij janë bërë aktorë të njohur të skenës shqiptare. Mes tyre Enca dhe Skerdi Faria.


Para se të nisnin xhirimet Ermal Mamaqi ka pyetur fansat e tij nëse dëshirojnë një bashkim të grupit SHBLSH dhe të gjithë u duk se mezi po e prisnin.Julian Deda ka bërë një postim në ‘Instagram’ dhe sipas shenjave aktori sapo konfirmoi pjesëmarrjen në film.


“Në Valbonë. Pse do thoni ju?”-shkruan aktori krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

N’Valbonë. Pse do thoni ju..??

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on


Etiketa: , ,

Pas