ShowBizz

Ermali dhe Luana thurin plane kundër Marinës, ndërhyn Getoari (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:48 - 06/09/19 |
mapo.al

Sot në mesditë, Ermal Mamaqi njoftoi se ka menduar të bëjë një shkëputje nga televizioni. Përmes një statusi në Instagram, ai falenderonte të gjithë stafin e “Xing me Ermalin”dhe shprehej se po punohet për një sezon të ri në Tv Klan, i cili me gjasa do të nisë transmetimin në muajin janar.

 


View this post on Instagram

 

Miq… Ju jam mirnjohës për mesazhet e shumta që më dërgoni në lidhje me Xing me Ermalin. E ardhmja jonë ndërtohet në momentet kur ne marrim vendimet. Dhe vendimet më të rëndësishme dhe që të çojnë përpara janë ato që të nxjerrin nga zona e rehatisë. Kam marrë vendim të bëj një pauz të shkurtër në punën time si moderator. Si rrjedhojë…Xing me Ermalin nuk do të jetë,të paktën deri në janar në programet televizive. Karriera ime do të xhvendoset në industrinë e Kinematografisë dhe Marketingut në këto momente. Në të njëjtën kohë bashkë me ekipin krijues të Xing.al po ndërtojmë një format të ri emisioni që me shumë mundësi vjen në muajin janar në Television. Një falenderim të madh kam për Regjisoren Lorena Basha, Skenaristët Besnik Mustafaj dhe Klaudja Brahimaj, për Olimpjan dhe Bandën e Xingut,montazhierët Vini dhe Pavjoli,Sonin dhe Lulin Kejvinën dhe Belindën si dhe për të gjithë stafin e palodhur dhe të çmendur të Xing me Ermalin. Mirnjohje Televisionit Kampion TVKlan për kushtet dhe për dashurinë e treguar në këto 3 vite. Ndërkohë miq ju pres në surpriza të reja që do tju mekin… Se siç thotë dhe miku im Will Smith “në jetë nuk ka rëndësi sa herë merr frymë. Momentet që të lënë pa frymë janë ato që e bëjnë jetën tja vlejë” Ju përqaputh të gjithëve.A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) onPor tani Ermali ka bërë një tjetër postim “bombastik”. Ai shfaqet përkrah Luana Vjollcës, e cila pak kohë më parë konfirmoi se do të vijojë me emisionin në Top Channel.

“Duke thurur plane! Ndoshta kundër Marinës”, shprehet Ermali.

Nuk e dimë ende se çfarë ka dashur të thotë Ermali, por gjithsesi Getoari ka ndërhyrë, në fakt thjesht ka qeshur “ahahha”.

 

View this post on Instagram

 

Duke thurur plane…ndoshta kundër Marinës…🤣 @luanavjollca

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas