Aktualitet

Është mbytur ose vrarë, gjendet një trup i pajetë në Elbasan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:44 - 07/03/19 |
mapo.al

Trupi i pajetë i një të moshuari është gjetur gjatë në lumin Shkumbin në qarkun e Elbasanit. Mësohet se trupi i pajetë i përket një të burri të moshuar dhe është gjetur në breg të lumit në fshatin Muriqan. Dyshohet se i moshuari nga Bradasheshi është mbytur pak kohë më parë dhe sot është pikasur trupi nga banorët. Policia ka nisur hetimet nëse kemi të bëjmë me një mbytje aksidentale apo vrasje.
Vijon


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas