ShowBizz

“Është rrëmujaxhi”, Almeda dhe Tolga ‘grinden’ live në emision

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:22 - 26/05/20 |
mapo.al

Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysman janë një nga çiftet më të përfolura në median rozë. Ankthi, mërzitja, stresi dhe gjithçka që të ofron izolimi ndonjëherë nxit edhe grindje të vogla. Kjo ka ndodhur dhe me dyshen.


See the source image


Së fundmi Almeda dhe Tolga ishin të ftuar në një emision turk në televizionin “Kanal D” ku gjatë intervistës Almeda u ankua për Tolgën pasi luan gjithë ditën playstation.


See the source image


Tolgahan luan gjithë ditën playstation, e kuptova që nuk heq dorë dhe ndava katet“, tha Almeda.

Ndërsa Tolga iu kthye: “Ka shumë vende në shtëpi ku mund të qëndrosh. Shtëpia jonë është shumë e pastër, por sikur të lë edhe gotën e çajit pranë divanit, Almeda bën namin“,tregoi aktori, sigurisht me shaka.

See the source image

Tolga është kaq rrëmujaxhi. E provon një bluzë dhe e lë aty”, shtoi më tej Almeda duke e bërë këtë moment shumë qesharak.

See the source image


Etiketa:

Pas