ShowBizz

Është vetëm një vjeç/ Reperi: Djalit i flasim shqip, anglisht dhe gjermanisht

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:58 - 29/05/20 |
mapo.al

Reperi Agon Amiga, para një viti është bërë babai i një djali. Reperi dhe bashkëshortja e pagëzuan me emrin Noel djalin e tyre.


Së fundmi Amiga ka qenë i ftuar në emisionin ”Ftesë në Pesë”, gjatë të cilit zbuloi se karantinën e ka kaluar me Noelin.


 


See the source image


Teksa është një moshë ku fillon të kuptojë dhe përpiqet të belbëzojë fjalët e para, Agon zbulon se i biri ka filluar ta thërrasë në emër.

 

View this post on Instagram

 

Amiga & Jr Amiga

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on

Unë po i flas shqip, anglisht, gruaja i flet gjermanisht. Tani ka filluar të më thërrasë në emër dhe ai, sepse më thërriste gruaja Agon dhe ai gjatë gjithë kohës Agon Agon”, tha reperi.

 

 

View this post on Instagram

 

Gezuar shendet e dashuri ne 2019 nga un dhe biri im #noel

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on


Etiketa:

Pas