Tag: turp

Erion Veliaj: Teatri i vjetër iku, nuk do t’ja japim privatit projektin e ri

Turp

Pas mpirjes masive dhe shokut që krijoi sot dhuna çnjerëzore, nëpërkëmbëse, fyese, dhe depersonalizuese e një ...

Page 1 of 2 1 2

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.