Aktualitet

Euro 2020/ Nuk mjafton Balaj, vetëm barazim pjesa e parë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:36 - 14/11/19 |
mapo.al

Shqipëria dhe Andorra e kanë mbyllur në barazim 1-1 pjesën e parë në “Elbasan Arena”.


Kuqezinjtë shënuan me anë të Balaj në minutën e 6-të, ndërkohë që Martinez në minutën e 18 vendosi ekuilibrat e fraksionit të parë të lojës.


Takimi është i vlefshëm për grupin H kualifikues të Euro 2020. 

 


Etiketa: , ,

Pas