Aktualitet

Eva Murati: Vajzat shqiptare i duan gjërat gati, të afrohen me dikë me lek…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:00 - 13/07/21 |
mapo.al

Moderatorja e njohur e sportit Eva Murati, thotë se vajzat shqiptare i duan gjërat gati pa punuar.


Eva thotë se ato mjaftohen që çdo gjë ta arrijnë nëpërmjet prindërve, ose të dashurve me lekë.


“Të tepruar…tani, kjo është diçka që e kam vënë re me kalimin e kohës, por mendoj se vajzat në Shqipëri, sidomos ato në mjedisin ku unë punoj dhe më rrethojnë, i duan gjërat pak si shumë gati, pra mjafton të bëhen më të afërta me dikë, mjafton që mami ose babi t’ua paguajnë një vend pune ose një vend më të mirë. Nuk kanë fare kulturë pune dhe këto do doja që ta kishim më tepër”, u shpreh moderatorja.Ajo ndërkohë ka folur edhe për rivalitetin me femrat e tjera në botën e televizionit, duke i konsideruar rivalet e veta si “milingona”.“Mua thjesht nuk më intereson. Unë di të them se do të keni gjithmonë mirë nga unë, s’më interesojnë, nuk ekzistojnë fare në mendjen time, janë milingona. Unë përqendrohem tek gjërat e mia, tek projektet e mia, s’kam pse e mbush shpirtin tim me urrejtje, thjesht nuk i konsideroj fare,”- u shpreh moderatorja sportive.<
>
Eva Murati4 Eva Murati6 Eva Murati5 Eva Murati3 Eva Murati2 Eva Murati9 Eva Murati8 Eva Murati7 Eva Murati1 Eva Murati
1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas