ShowBizz

Eva Murati zbulon planet për martesë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:26 - 31/10/19 |
mapo.al

Moderatorja Eva Murati ka zbuluar se kur e ka në plan të marrë statusin e bashkëshortes. Në një bashkëbisedim me ndjekësit në rrjetin social “Instagram”, një prej tyre e ka pyetur se kur mendon të martohet. “Kur të mbush 28 vjeç (Pas katër vitesh)”-ka shkruar Eva.


Moderatorja u shpreh para pak kohësh në emisionin e pasdites “Ftesë në Pesë” se momentalisht është e lumtur, duke i anashkaluar kështu pyetjes, nëse është e lidhur apo jo, si dhe duke krijuar dyshime se po përjeton një romancë të re pas ndarjes nga djali i ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli. Me përgjigjen e dhënë së fundmi, duhet thënë se këto dyshime veçse përforcohen.
1Etiketa:

Pas