Sport

Fabiana Britto e fiksuar pas Milanit, do Neymar Jr te kuqezinjtë!

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:50 - 22/02/19 |
mapo.al

Njihet si tifozë e zjarrtë e Milanit, është modele braziliane dhe ka gjithmonë diçka plus për t’u ofruar revistave të modës, Fabiana Britto ka pozuar së fundmi për kalendarin “For Men”, duke shpalosur talentin me format e saj shpërthyese. Tifozët kuqezi duhet të ndihen me fat që në “organikën” e tyre bën pjesë Fabiana “bombastike”. Sëfundmi Fabiana Britto ka pozuar edhe me fanellën e Milanit gjysmë e zhveshur, por ajo foto ka qenë një dedikim për idhullin e saj Neymar Jr.


Modelja braziliane i ka kërkuar sulmuesit të Paris Saint Germain që është edhe idhulli i saj, që një ditë të transferohet te kuqezinjtë, pasi sipas Fabianas të gjithë futbollistët e mëdhenj të Seleçaos, kanë luajtur për një periudhë të caktuar kohe me Milanin.<
>
2lo5n1cgmcr6sa12kw3b96mlr 11-1024x683 91a89dea6b6d42c8c7e24e490d411429 740full-fabiana-britto 1118full-fabiana-britto 1523623617198.png- bbb-1 v2(6) VvnOUZPEtiketa: , , ,

Pas