Aktualitet

“FaceApp”/ Ja si duken politikanët shqiptarë të plakur
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:50 - 17/07/19 |
ro ot

Së fundmi është bërë viral aplikacioni “FaceApp”, një aplikacion i cili i bën fotot tejet natyrale duke të kthyer në person të moshuar. Personazhe të famshëm ose jo e kanë përdorur dhe duket se ky aplikacion po pushton të gjitha rrjetet sociale. Nëse jeni kuriozë për të parë transformimin e politikanëve në vendin tonë, shihni fotot e mëposhtme. Lexo edhe: 

Kuriozë? Ja si duken personat publikë të plakur (Foto) 

 

 


Etiketa: , , ,

Pas