ShowBiz

Fama e Luana Vjollcës arrin edhe në Azi! 5 gjërat që nuk i keni ditur për të


               Publikuar në : 20:00 - 05/09/18 |
mapo.al

Fama e këngëtares dhe moderatores, Luana Vjollca tashmë ka kaluar kufijtë.


Ajo deri më tani ka dhënë intervista të llojllojshme jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më gjerë.

Së fundmi ajo ka qenë prezente edhe në mediat e njohura në Nepal, shtet ky që ndodhet në Azinë Jugore.

“Luana Vjollca është një personalitet shqiptar. Znj. Luana është një prezantuese karizmatike, e njohur për bukurinë dhe energjinë e saj, duke u kthyer në një shembull që puna vlerësohet. Luana nuk është vetëm në listën e më të kërkuarave në biznesin televiziv si një moderatore dhe producente, por gjithashtu është një këngëtare shumë e njohur, modele dhe një mbretëreshë e medias sociale”, shkruhet në fillim të shkrimit nga “kathmandutribune.com”.

Siç duket ato kanë marrë informacione të hollësishme lidhur me prezantuesen Vjollca, që po pëlqehet në mbarë botën.

ImageImage


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas