Aktualitet

Familja apo i dashuri? – Fifi përgjigjet në mënyrë diplomatike


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:31 - 08/12/20 |
mapo.al

Këngëtarja Filloreta Raci ose siç e njohim të gjithë Fifi është një nga artistet më të dashura për publikun shqiptar.


Këngëtarja është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën private. Pak kohë më parë qarkullonin lajmet për një lidhje mes Fifit dhe një djali me emrin Xhuljo Tabakun.


Pak javë më parë këngëtarja në emisioninin ‘Shiko kush luan’ tregoi dhe tatuazhin më të fundit që ishte “stracciatella”, me këtë emër Fifi thërret të dashurin.“Fifi është pika jote e dobët familja e srachatella” e ka pyetur një ndjekëse bukuroshen duke e vënë kështu në vështirësi.
Fifi dha një përgjigje shumë diplomatike.“Stracciatella mundet me u bo nesër familja jem! Kështu që patjetër familja”, u shpreh këngëtarja.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas