ShowBizz

Familja e Rita Orës feston nga Londra fitoren e Albin Kurtit (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:47 - 07/10/19 |
mapo.al

Lëvizja Vetëvendosje, e cila ka marrë nga qytetarët kosovarë mandatin për të krijuar qeverinë e re, duket se gëzon edhe simpatinë e prindërve të këngëtares së suksesshme Rita Ora.


Ata nuk kanë ngurruar aspak ta shfaqin hapur lumturinë për fitoren e Albin Kurtit dhe lëvizjes së tij politike. Vera Ora ka publikuar së fundmi në “Instagram” një foto me të shoqin, duke e shoqëruar me shkrimin “VV” dhe dy zemra në ngjyrat kuq e zi.Risjellim në vëmendje se Vera dhe Besnik Ora jetojnë prej vitesh në Londër, aty ku ka zhvilluar karrierën artistike edhe Rita.


 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas