Aktualitet

Familja në varfëri, Capital T merr përsipër të paguajë funeralin e 20-vjeçarit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:30 - 28/06/21 |
mapo.al

Capital T ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të regjistruar në Velipojë në orët e para të mëngjesit të së dielës.


Pas përplasjes me armë mes pronarëve të hotel “Fantazia” dhe të hotel “Gocaj” mbetën të vrarë 4 persona ndërsa dy të tjerë u plagosën.


Në mesin e viktimave ishte dhe 20 vjeçari jetim, Musaen Zeneli, i cili sapo kishte filluar punën në hotelin Gocaj.Dita e parë e punës ishte fatale dhe rezultoi të ishte dhe dita e fundit e jetës.Reperi kërkon që të paguajë shpenzimet e familjes për funeralin e të ndjerit pasi nëna e tij nuk do të mund të përballonte koston e shpenzimeve.Unë jam gati t`i kryej të gjitha ritualet nëse ka nevojë vetëm të më shkruaj dikush nga familjarët në mesazhe”, shprehet Capital T.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas