ShowBizz

Fansi bën tatuazh fytyrën e Dafina Zeqirit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:31 - 03/05/20 |
mapo.al

Admirimi apo adhurimi i madh që një fans ka kundërdrejt një figure publike gjithmonë ka qënë suportuese për ta.


Së fundmi një fans ka bërë një gjest shumë të bukur ndaj këngëtares së mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqirit. Një portret të këngëtares në krah.Në postimet që ka publikuar në rrjetin social, Instagram, shihet se fansi ka vizatuar fytyrën e artistes në njërin krah dhe poshtë përshkrimin “La Reina” – që në shqip do të thotë “Mbretëreshë”.


 

View this post on Instagram

 

Ohhhh……… I got ur shoulder FO-LIFE!!!

A post shared by (@dafina.zeqiri) on


Ohhhh… unë kam supet e tua përgjithmonë”, ka qenë reagimi i Dafinës kundrejt fansit të saj.

Para pak ditësh këngëtarja publikoi këngën e re të titulluar “A je pendu”, për të cilën aludohet se është dedikim ndaj DJ Geek.

See the source image

 

 

View this post on Instagram

 

Waiting on my birthday……. ♈️

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

 

 


Etiketa: ,

Pas