Aktualitet

Faqja e parë e ‘Mapo’ – Shqipëria nën ujë, Rama sërish fajëson të tjerët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:24 - 10/01/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo, ka në fokus në numrin e nesërm, situatën e rëndë në vend, për shkak të përmbytjeve, e ndërsa kryeministri Rama fajëson sërish të tjerët.


Mijëra hektarë janë përmbytur në zonën e Nënshkodrës, në Lezhë, në Fushë-Krujë, Durrës.


Dëme dhe problematika pothuaj në gjithë vendin. Situata mund të përkeqësohet me reshjet e ditëve të para të javës.Rama sërish fajëson: Dy herë më shumë reshje se në kohën e Saliut.
Basha: Qeveria të lërë propagandën, t’i shtrohet punës.1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas