Aktualitet

Faqja e parë e ‘Mapo Weekend’: Beteja e sondazheve, arsyet pse kryeson Opozita

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:43 - 22/01/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo, ka në fokus në numrin e fundjavës, sondazhet të cilat nxjerrin fituese opozitën në zgjedhjet e 25 prillit.Këtë javë 4 sondazhe kanë qenë tema më e fortë e debatit politik në vend.


Të dhënat e një sondazhi të papublikuar, duket se u konfirmuan nga dy studime që tregojnë se Opozita fiton dukshëm zgjedhjet e 25 prillit, dhe kryeson me 52-53 për qind.
Gazeta MAPO bën një përmbledhje të këtyre konkluzioneve dhe analizon shkaqet e mundshme.Gjithashtu, në gazetën Mapo në numrin e fundjavës, do të gjeni suplementin “Letrar”, me tregime e poezi.


Më tej, në faqet e Mapo, do të gjeni komente dhe analiza në lidhje më çështjet më aktuale në vend, Rajon dhe Botë.

 

 

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas