Aktualitet

Faqja e parë e Mapo Weekend – Opozita: Jemi gati

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:32 - 15/01/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo, ka në fokus në numrin e fundjavës zgjedhjet e 25 prillit, opozitën e cila u ka rezistuar makinacioneve dhe po konkludon futjen bashkë në zgjedhje, me koalicionin më të madh të këtyre viteve.Strategjia për të mos humbur asnjë votë, është dakordësuar. PD ka hartuar programin dhe planin ekonomik. Lulzim Basha tha se ka ekipin gati, dhe se në parlament dhe në qeveri do të jenë njerëz me cilësi dhe integritet.


Ai pohoi se sondazhet e nxjerrin fitues. 99 ditë nga zgjedhjet, Opozita duket se është gati. Një analizë e detajuar dhe prognozë e gazetës MAPO për 25 prillin.
Në numrin e fundjavës do të gjeti ‘Suplementin Letrar’, me tregime dhe poezi. Gjithashtu do të gjeni komente dhe analiza mbi aktualitetin.
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas