fbpx

ShowBizz

Fatma rrëfen dy gjërat që urren tek Alfio

               Publikuar në : 14:09 - 17/06/19 |
mapo.al

Fatma Methasani ka zbuluar së fundmi në rubrikën “B.E Caffee” disa të pathëna për lidhjen me shefin e kuzhinës Alfio Rrotani. E pyetur se cilat janë gjërat që ajo urren te partneri i saj, prezantuesja e “Fun Day” ka zbuluar dy prej tyre.


“Gërhet shumë dhe i shikon filmat gjithmonë me titra italisht, unë nuk e di mirë italishten. Kaq, se po thashë edhe të tretën pastaj, i bie të ndahemi”– ka treguar Fatma duke qeshur.Kujtojmë se Fatma dhe Alfio e bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë vitin e kaluar, ndonëse kishin dy vjet që i fshiheshin vëmendjes mediatike.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas