Aktualitet

Sëmuret Fatos Nano, me karrocë në spital (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:22 - 28/05/21 |
mapo.al

Ish-kryeministri Fatos Nano nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.


Ditën e sotme Nano është parë në spital për të marrë ndihmë mjekësore.


Janë publikuar edhe pamjet e momentit kur ish-kryeministri zbret nga makina dhe futet me karrocë brenda ambienteve të spitalit.


1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas