ShowBizz

Xhelozi femrash/ Kërcënohet me vdekje sepse… ka gjoksin e madh

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:30 - 09/12/18 |
mapo.al

Ajo është simpatike dhe seksi, megjithse pak e kolme… Bëhet fjale për Jessica Gonzalez Garcia, e cila ka mbi 223.000 ndjekës në Instagram që i ka fituar me format e saj që bien në sy menjëherë. Por, edhe pse fansat i ka vetëm prej “aseteve”, janë pikërisht këto “asete” arsyeja që e kërcënojnë me vdekje në rrjetin social.


“Mendoj se femrat më shajnë dhe më kërcënojnë pasi janë xheloze për pamjen time të jashtme”,- thotë aktorja spanjolle.


Por deri tani nuk është zbukuar nëse pas “femrave” që e kërcënojnë me jetë qëndron ndonjë manjak psikopat.


<
>
gonz1 gonz2 gonz3 gonz4 gonz5 gonz6 gonz8 gonz9 gonz10 gonz11 gonz12 gonzalez-800x450Etiketa: , , , , ,

Pas