Ferizaj/ Kush është vajza që u dërgua e vdekur në spital, dy të rinj ja mbathën

Publikohet emri dhe fotoja e vajzës 18-vjeçare, e cila u dërgua e vdekur në derën e spitalit në Ferizaj nga dy persona. Këta të fundit ikën nga spitali, pasi e lanë viktimën në ambientet e brendshme. Ata janë larguar me një “Audi” me targa zviceriane. Viktima 18-vjeçare është Marigona Osmani dhe ka dyshime se ajo … Continue reading Ferizaj/ Kush është vajza që u dërgua e vdekur në spital, dy të rinj ja mbathën