ShowBizz

Fero zbulon me kë e tradhtoi Arbenitën (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:17 - 17/12/19 |
mapo.al

Fero dhe Arbenita ishin një nga çiftet më të komentuara në showbizz-in shqiptar. Por lidhja e tyre mori fund, ndërsa nuk dihen ende arsyet e kësaj ndarje.


Mirëpo, pas fotos që Fero ka publikuar në ‘Instagram’, lë për të kuptuar se Arbenita e ka ndarë Feron pas dyshimeve për tradhëti.

Ai shihet duke puthur një thes dhe në përshkrimin e imazhit shkruan, “Qe me kon e kom tradhtu Arbeniten”.


Ndërsa publikoi të njëjtin foto në InstaStory ku shkruan, “Dashuria e vërtetë.”

Nuk dihet ende nëse do ketë një rikthim mes tyre.

Etiketa: , ,

Pas