ShowBizz

Feros i vjedhin Instagramin, hackeri e kërcënon se do t’i shkatërrojë karrierën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:00 - 04/05/20 |
mapo.al

Fero ka ndarë një fotografi në Instagramin e tij, por që në mbishkrim ka shkruar se kjo llogari është vjedhur.


Pak orë më vonë po në këtë adresë është publikuar në ‘Instastory’ një postim ku shkruhej:


Nesër a jeni gati me ja humb karrierën Feros”.


Pas këtij rasti, dikush i ka shkruar të dashurës së Feros me llogari false, duke u paraqitur si Fero, ndërsa ajo ia publikoi bisedën.


Personi në fjalë i ka kërkuar para reperit që t’i rikthejë adresën, ndërkohë nuk ndalet duke publikuar dhe video apo biseda private të Feros.

 

 

View this post on Instagram

 

Hakeri ktu : a me ja kthy Feros Instagramin a me ja zhduk kejt ?

A post shared by Kali Gomar Dhe Magar 😂 (@ferofera) on

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas