KMR

Ferrari i Schumacher në ankand, ja vlera e çmendur e makinës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:03 - 21/06/19 |
mapo.al

Makina Ferrari me të cilën Michael Schumacher dominoi dhe triumfoi në Botërorin 2002 të Formula 1 do të shitet në ankand.

Shtëpia e famshme e ankandeve “Sotheby” e vlerëson njëvendëshen e ish-pilotit gjerman nga 5.5 deri në 7.5 milion dollarë.


Ankandi do të zhvillohet në Abu Dhabi dhe sipas organizatorëve ofertat janë të shumta.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas