Auto

‘Ferrari’, ‘Lamborgini’, ‘Maserati’, njihuni me varrezat e çuditshme dhe luksoze të…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:10 - 13/10/18 |
mapo.al

Në këtë video shihen qindra makina luksoze si “Lamborghini”, “Ferrari”, “BMW”, “Porsche” ose “Maserati”, të braktisura në mes të shkretëtirës në Dubai.Shumica e makinave që ndodhen në këto varreza janë braktisur nga pronarët e tyre pas aksidenteve dhe nuk janë vënë në gjendje pune.


Ata nuk e kanë marr mundimin fare t’i rregullojnë dhe i kanë lënë në këtë varrezë.


 


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas