ShowBizz

Festa ku Ashley nuk mund të mungonte…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:51 - 29/05/18 |
mapo.al

Modelja Ashley Graham është nga më të kërkuarat e momentit, për faktin se nuk ka forma perfekte trupore. Përkundrazi, ajo thotë shpesh se duhet ta duam trupin tonë ashtu siç është.


Së fundmi, 30-vjeçarja ka festuar me miqtë e saj në një pishinë, nga ku duket tejet seksi.


Rreth një muaj më parë, Ashley publikoi linjën e saj “SWimsuits For All” dhe duket se edhe në këtë drejtim ka pasur sukses.

<
>
t2-10 t3-11 t4-10 t5-9 t6-6 t7-5 t8-5 t9-5 t10-3 t11-3 t12-3 t14-1 t15-2 t16-2 t17-1 t18-1 t19 t21-1 t22-1 t23-1 ASHLEY-1 t1-12
1

Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas