Bota

Festat e çmendura të ‘Candyman’, modele të zhveshura dhe pije pafund


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:18 - 03/05/19 |
ro ot

Një miliarder Australian, Travers ‘Candyman’ Beynon herë pas here organizon festa të jashtëzakonshme. Një buxhet prej 500 mijë dollarësh, femra, modele pa fund me bikini dhe gjysmë të zhveshura, vende luksoze dhe pije nga më të shtrenjtat, janë disa nga detajet e festave të organizuara nga ky personazh. Më poshtë, shikoni fotot në një nga festat më të ekzagjeruara të Candyman.


<
>
4724A14300000578-5163947-image-a-132_1512891318594 F7-1 F1-2 F3-2 F4-1 F5-1 F6-1 F8-1 F9-1 F10-1 F11-1 F12-1 F13-1 F14-1 F15-1 F16-1 F17-1 F18-1 F19 F20 F21 F22 F23 F25 F26 F27 F28 F29 F30 F31 F32 F33 F34 F37 F38 F39 F40 festa-lajmi

 


1
Etiketa: , , , , ,

Pas