Aktualitet

Festë në familjen Gjebrea, e vogla e shtëpisë Anna ka sot ditëlindjen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:32 - 26/01/21 |
mapo.al

E vogla e shtëpisë së Ardit Gjebreas dhe Anilës, Anna, është sot vajza e ditëlindjes.Koha po kalon shpejt dhe Anna është kthyer tashmë në një zonjushë të vogël, e cila feston ditëlindjen e dymbëdhjetë.


Tashmë, ajo ka edhe një llogari personale në Instagram dhe ka ndarë surprizën e parë të ditës së saj speciale, një tortë të dedikuar me qirinjtë me numrin dymbëdhjetë.
E gëzofsha ditëlindjen”- shkruan Anna krahas fotos ku etiketon familjarët e saj.
I pari që e ka uruar në rrjete sociale ishte vëllai i saj i madh, Joni, i cili ka ndarë një foto të vjetër motër e vëlla.

“Gezuar ditelindjen dashuria ime vogel”- ka shkruar Joni krahas fotos së ëmbël me motrën e tij më të vogël.

Këtë foto e ka ripostuar në llogarinë e tij edhe producenti Gjebrea, i cili ka zgjedhur ta urojë kështu të voglën, duke shpërndarë foton e fëmijëve të tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

 

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas