Bota

Festimet e çmendura për Vitin e Ri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:45 - 01/01/19 |
mapo.al

Të rinjtë britanikë kanë festuar ndërrimin e viteve duke konsumuar alkool. Rrugët e qyteteve të mëdha u mbushën me njerëz të dehur.Autoritetet e rendit dhe të shëndetësisë u angazhuan në punë intensive. Katër fundjavat e fundit kanë qenë të mbushura me shfrenim në Britani./Mapo.al/


<
>
NINTCHDBPICT000459015599 NINTCHDBPICT000459017538 NINTCHDBPICT000459017908 NINTCHDBPICT000459017916 NINTCHDBPICT000459017920 NINTCHDBPICT000459017921 NINTCHDBPICT000459018356 (1) NINTCHDBPICT000459018356 NINTCHDBPICT000459018563 NINTCHDBPICT000459018591 NINTCHDBPICT000459018661 NINTCHDBPICT000459020385 NINTCHDBPICT000459021695 NINTCHDBPICT000459023293 NINTCHDBPICT000459023924 NINTCHDBPICT000459024594 NINTCHDBPICT000459025316 NINTCHDBPICT000459025417 NINTCHDBPICT000459029067-e1546333033780 NINTCHDBPICT000459029073-e1546332925330 NINTCHDBPICT000459029355-e1546332807203 NINTCHDBPICT000459031397 NINTCHDBPICT000459032672 NINTCHDBPICT000459032833 NINTCHDBPICT000459037364 NINTCHDBPICT000459037488 NINTCHDBPICT000459039454 NINTCHDBPICT000459039472 NINTCHDBPICT000459039662 NINTCHDBPICT000459039809 NINTCHDBPICT000459040080 NINTCHDBPICT000459040087 NINTCHDBPICT000459040448 NINTCHDBPICT000459040935 NINTCHDBPICT000459041074 NINTCHDBPICT0004590058001 NINTCHDBPICT0004590173251 NINTCHDBPICT0004590179271 NINTCHDBPICT0004590185611 NINTCHDBPICT0004590328041

 
1

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas