ShowBizz

Festivali i Kanës/ ‘Sulltanesha’ Hyrrem ekspozon të pasmet (Foto)               Publikuar në : 12:56 - 16/05/19 |
mapo.al

Aktorja Meryem Uzeli, e identifikuar me rolin e sulltaneshë Hyrremit në serialin turk “Sulejmani i Madhërishëm”, është kritikuar së tepërmi për paraqitjen e saj në tapetin e kuq të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Kanë.


35-vjeçarja kishte veshur mbrëmjen e së martës një fustan të punuar me gurë vezullues por krejtësisht transparent, që ia nxirrte mëse në pah të pasmet. Ishte pikërisht ky lloj ekspozimi që tërboi fansat dhe ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

<
>
5cdd2f58ed3f6-640-0-5cdc6e3be903f 5cdd2f60364a1-640-0-5cdc6e4812725


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas