ShowBizz

Feston 25-vjetorin, e shoqja e Gaz Pajës shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:30 - 09/10/19 |
mapo.al

Bashkëshortja e aktorit Gaz Paja, Ira Seferi, ka festuar mbrëmë 25 vjetorin e lindjes. Ajo ka publikuar sot në llogarinë personale në “Instagram” disa foto dhe video që tregojnë atmosferën e ditëlindjes së saj.


Mirëpo, vëmendja tërhiqet pikërisht nga barku i saj rrumbullakosur, ndonëse Ira shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe paksa të fryrë.


Risjellim në vëmendje se çifti, me një diferencë moshe prej 16-17 vitesh, janë në pritje të një djali. Lajmi i shtatzënisë u bë i ditur nga vetë aktori, në një intervistë televizive. 


<
>
71782450_2170649656571542_5300582383910462683_n 71593611_688546884963784_8693922507626801740_n 73081315_157196852148685_389683903005466035_n 71169654_391469598441279_4708904717591731498_n

 


 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas