ShowBizz

Feston ditëlindjen cullak, Kallashi nuk i lë vend imagjinatës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:53 - 25/06/18 |
mapo.al

Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe Kallashi ka mbushur 24 vjeçe dhe këtë e ka treguar me fotot e fundit


E gjitha lakuriq dhe me trupin e lyer me xixa të argjendta Kallashi nuk lë vend për imagjinatë.


Fotot artistike tregojnë format bombastike të ish-balerinës së klubeve të natës, e cila tashmë i është futur muzikës.


Ka dalë në modë që tashëm VIP-at edhe ditën e lindjes së tyre të bëjnë foto artistike vetëm me veten e tyre dhe këtij trendi si ka shpëtuar as Kallashi, e cila ngre temperaturat këtë të dielë të vrenjtur.


 


Etiketa: , ,

Pas