Aktualitet

Feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush Kejvina Kthella


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:27 - 02/06/21 |
mapo.al

Modelja e njohur sot feston ditëlindjen e saj.


Kejvina Kthella, ndau pamje nga festa e ditëlindjes së saj në rrjete sociale në të cilën e ftuar ishte edhe Arta Elezaj.


ImageKrahas, festës luksoze dhe dhuratave të shumta një detaj që shton kuriozitetin është edhe mosha e saj.Modelja, ka lindur me 2 qershor dhe sot mbush plot 26 vite jetë.Image

Kejvina Kthella është një nga emrat e komentuar në media rozë si nga jeta personale dhe profesionale.

1


Etiketa: , ,

Pas