Kryesore

Fevziu i jep mësime noti të voglës së tij

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:29 - 11/09/18 |
mapo.al

Ndonëse ka nisur sezonin e ri televiz gazetari i njohur Blendi Fevziu vijon të shijojë moment relaksi me familjen e tij.


Këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet duke i mësuar not të voglës së tij Alis. Nuk është hera e parë që gazetari i njohur publikon në rrjete sociale moment mjaft të bukura dhe të ëmbla me vajzën e tij të vogël.


 
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas