Aktualitet

Fier/ Drejtuesi i automjetit aksidenton këmbësorin 46-vjeçarBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:20 - 20/09/20 |
mapo.al

Mbrëmjen e sotme rreth orës 21:15, në fshatin Daullas të Fierit, drejtuesi i automjetit tip “Audi” K. E., 19 vjeç ka aksidentuar shtetasin T. Gj., 46 vjeç, i cili ishte duke lëvizur më këmbë.


Këmbësori 46-vjeçar ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.


Njoftimi i policisë:Fier
Informacion paraprak


Sot rreth orës 21:15, në fshatin Daullas, shtetasi K. E., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka aksidentuar shtetasin T. Gj., 46 vjeç, banues në Daullas, Fier, i cili ishte duke lëvizur në këmbë.


46-vjeçari ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i mjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas