Aktualitet

Fier/ Futen në shtëpinë e të moshuarve, vjedhin kursimet e pensionit


               Publikuar në : 14:34 - 15/04/19 |
mapo.al

Një banesë në Peshtan të Fierit është grabitur në mes të ditës. Hajdutët kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjeç nga Peshtani. Ata kanë arritur të marrin një sasi prej rreth 500 mijë lekësh te vjetra dhe disa sende me vlerë. Në kohën e grabitjes të moshuarit nuk kanë qenë në shtëpi, ndërsa thonë se lekët e vjedhura janë kursime pesnsioni. Pas denoncimit, policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Vijon…


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas