Aktualitet

Fier – Makina e autoshkollës përplas nënë e bijë dhe një motor


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:22 - 05/06/21 |
mapo.al

Nënë e bijë janë aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një makinë në aksin rrugor Fier -Kallm.


Burimet bëjnë me dije se ka qenë një mjet autoshkollë, e cila ka përplasur dy kalimtaret dhe një motor.


Si pasojë, nënë e bijë janë dërguar në spitalin e Fierit me plagë në trup, ndërsa nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.“Duke pritur Godonë” – Rama për Bild: Nuk dihet as gjendja shëndetësore e personit që u përplas në motor, i cili gjithashtu ka marrë plagë në trup.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas