Aktualitet

Fier – Makina merr flakë në lëvizje, shoferi arrin të dalë në kohë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:36 - 24/01/21 |
mapo.al

Një makinë ka marrë flakë në ecje sot rreth orës 13:50. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i Madh”, Fier, ndërsa është djegur automjeti i shtetasit me inicialet A. K.


Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Nuk raportohet për lëndime të shoferit, i cili ka arritur që të dalë në kohë nga makina.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas