Aktualitet

Fifi e thotë troç: Flori është pika ime e dobët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:47 - 15/04/21 |
mapo.al

Ka kohë që kanë qarkulluar lajme që Flori dhe Fifi janë në lidhje dashurie.

Të gjithë menduan që ata kanë më shumë se raport shoqëror, por e gjitha kjo histori duket se ishte thjesht iluzion, pasi të dy kanë mohuar këtë gjë. Së fundmi Fifi hapi një pyetësor duke i lenë ndjekësit ta pyesin për çfarë të duan.


“Çfare eshte per ty Flori Mumajesi?”, ishte pyetja e një prej fansave të saj. “Pika e dobet!”, shkroi ajo duke e etiketuar vetë këngëtarin në postim.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas