ShowBizz

Fifi këndon ilahi për muajin e shenjtë të Ramazanit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:53 - 27/04/20 |
mapo.al

Përmes rrjetit social ‘Instagram’, Fifi ka kënduar për të gjithë ndjekësit e saj një ilahi për muajin e shenjtë të Ramazanit. Ky intepretim ishte shumë special sepse ajo e ka kënduar me gjithë shpirt, duke e bërë edhe më të ndjeshëm interpretimin.Këngëtarja ka interpretuar ‘Aimu’alim’ të kompozitorit të njohur Sami Yusuf të cilin edhe e ka etiketuar në videon e shpërndarë.


 


 

View this post on Instagram

 

#AlMu’alim 🤲🏼 @samiyusuf

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Peformanca e Fifit mori shumë komente pozitive nga fansat, familjarët dhe kolegët të cilët e përgëzuan për mënyrën e këndimit.

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas