ShowBizz

Fifi pret flokët shkurt dhe shikoni si duket (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:36 - 13/11/19 |
mapo.al

Ajo ka eksperimentuar jo pak me look-un e saj. Këngëtarja simpatike Fifi ka vendosur të ndryshojë kësaj here flokët.

Këngëtarja duket se ka hequr dorë nga flokët e gjata duke i prerë ato shkurt. Ajo duket mahnitëse me modelin e ri të flokëve dhe me siguri edhe fansat do të pëlqejnë këtë ndryshim të sajin.


Etiketa: ,

Pas