ShowBizz

Fillon ndërtimi i shtëpisë në Bubq, i financuar nga Bebe RexhaBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:05 - 01/06/20 |
mapo.al

Tërmeti i 26 nëntorit solli dëme të mëdha materiale dhe njerëzore. Shumë familje mbetën pa strehë, gjë që solli sensibilizim tek qytetarët për të kontribuar me vlera monetare. Edhe figurat e njohura të ekranit ndihmuan, duke përfshirë këngëtaret shqiptare me famë botërore.


See the source image


Njëra nga to që premtoi ndërtimin e një shtëpie për një familje në fshatin Bubq, ishte artistja Bebe Rexha. Përmes një postimi në Instagram, aktori Bes Kallaku ka njoftuar publikun se ka nisur ndërtimi i një shtëpie në Bubq.Ka nisur ndërtimi i shtëpisë së Musait. U shemb një shtëpi e larë me lot e dhimbje prej fatkeqësive dhe me bekimin e Zotit po ngrihen themelet e reja mbi gurët e buzëqeshjes dhe gëzimit të zemrës. Flm Bebe Rexha, bekuar qofsh”, ka shkruar Kallaku.

See the source image

See the source image


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas