Aktualitet

Filmon format bombastike nga afër, Kejvina Kthella “tërbon” fansat (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:41 - 20/01/21 |
mapo.al

Ajo është një nga modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Kejvina Kthellën, e cila së fundmi ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka udhëtuar për punë në Dubai.


Por postimi që ka tërhequr më shumë vëmendjen e ndjekësve të saj është një video ku shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë ari.


Kejvina filmonte  trupin nga afër dhe paraqitja e saj nuk donte fare koment. “Photoshop”, ka shkruar ajo me shaka sipër videos, duke ‘thumbuar’ të gjithë ata që e kritikojnë për editim të imazheve.Kejvina në këtë video nuk kishte vendosur asnjë pikë makijazhi në fytyrë dhe dukej e freskët.

1


Etiketa:

Pas