Aktualitet

Finalja e Champions League, shënon Chelsea në minutën e 42-të (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:49 - 29/05/21 |
mapo.al

Ka shënuar skuadra e Chelsea në minutën e 42-të të finales së Champions League ndaj skuadres tjeter angleze Manchester City.


Londinezët arritën avantazhin 1-0 me Havertz.


Ylli gjerman ka shmangur me lehtësi Ederson dhe ka dërguar topin në rrjetë me portën e boshatisur.

Finalizim i perfekt i një aksioni perfekt.Me këtë rezultat mbaron edhe pjesa e parë e kësaj finaleje.3


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas