Aktualitet

Firma e njohur e modës, fustan nusërie dhurate për të rejat që po luftojnë koronavirus në shëndetësi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:36 - 25/03/20 |
mapo.al

Kompania e njohur e modës, “Pronovias”, ka vendosur ti bëjë dhuratë çdo doktoreshe, infermiere, sanitare apo punonjëse shërbimi në shendetësi, që është nuse e ardhshme, një fustan madheshtor dasme.


Vendimi është marrë nga drejtuesit e kësaj firme, në shenjë mirenjohjeje për punën që gratë po bëjnë në këto ditë të vështira, në sektorin më delikat të jetës.


Fustanet janë të koleksionit “Heroes” dhe do të jenë të vlefshme deri në fund të gushtit të këtij viti, në çdo vend të botës ku Pronovias ka dyqanet e saj.

Etiketa: , , ,

Pas