Aktualitet

Firma me Ronaldon “bombë” në internet, United shtoi 1 milionë ndjekës në 2 orë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:46 - 28/08/21 |
mapo.al

Dita e djeshme ishte shumë intensive për Cristiano Ronaldon. Në një ditë portugezi u largua nga Juventusi, negocioi me Manchester Cityn dhe firmosi më Manchester United, duke u rikthyer atje.


Duke qenë se ishte një ditë shumë intensive, me lajme të befasishme, firma e Ronaldos me United ishte shumë e bujshme dhe në rrjetet sociale shpërthyen reagimet dhe aktiviteti.


Ai që fitoi më shumë ishte klubi anglez. Vetëm dy orë pasi Cristiano Ronaldo ishte zyrtarizuar, Manchester United u rrit me 1 milion ndjekës më shumë në Instagram.


1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas