Aktualitet

Fiter Bajrami, Janullatos dhe ambasadorja Yuri Kim në selinë e KMSH (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:54 - 13/05/21 |
mapo.al

Ambasadorja amerikane Yuri Kim si dhe Kryepeshkopi Anastas Janullatos, kanë vizituar sot selinë e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë për të shprehur urimet për Fiter Bajramin.


Kryetari i KMSH-së, Bujar Spahiu, ka pritur urimet nga ambasadorja amerikane dhe Kryepeshkopi i Kishtës Ortodokse, Janullatos.


Siç shihet nga fotot e fiksuara nga LSA, ata kanë zhvilluar dhe një bisedë mes tyre.<
>
Janullatos Yuri Kim Bujar Spahiu Yuri Kim Janullatos Bujar Spahiu Janullatos Bujar Spahiu1 Yuri Kim Janullatos
1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas